וילה – חדרה

עיצוב פנים לוילה בבניה – 3 מיפלסים
חדרה
כ – 280 מ"ר

בני הזוג מחדרה, הגיעו אלי לאחר שקיבלו המלצה מחברה משותפת, מקצוענית בתחומה ומקושרת בתחום עיצוב הפנים… לאחר שסיימו תהליך של תכנון בית עבור משפחתם על קרקע של חצי דונם בשכונה שקטה ומתחדשת בחדרה.
אלא שתכנון הפנים לא היה מושלם עבורם. התבקשתי לבחון את חלוקת החלל, לעדכן את העמדת הריהוט, ולהכין תוכניות עבודה הכוללות: חשמל, אינסטלציה, מיזוג אויר והנמכות תקרה ולטפל בתכנון המטבח, נגרות בחדרי הרחצה ובחירת
חומרי הגמר: ריצופים, חיפויים, ואלמנטים מיוחדים. פרויקט שלם !
נגשתי למלאכה עוד לפני יציקת העמודים, התוכנית האדריכלית היתה טובה ולכן נדרשו התאמות קלות בתכנון חדרי השינה וחדרי הרחצה. התקרה בגובה 5 מטר, הונמכה בחלקה לטובת מיזוג אויר באופן שהגדירה את אזורי הישיבה, תוך שילוב תאורה מגוונת.
חומרי הגמר נרכשו ב-נגב קרמיקה חדרה, בשיתוף פעולה פורה עם המעצבת אביטל אנגלנדר- גרוס. בחרנו אריחים גדולים לריצוף ולחיפוי בסקאלת גוונים מונוכרומטית, למטבח השחור המודרני, חלומה של בעלת הבית, הוספתי נגיעות של עץ
ומדף צמחי תבלין כאלמנט חוצץ בין עמדת העבודה לאזור הישיבה. שילבתי שטיח שחור/לבן מבית "ג'וזפון" בסלון וקיר קמין בחלוקות משתנות בגווני בטון, אלה מאפשרים את חדירת הגוונים הירוקים של הגינה והכחולים של הבריכה.

צילום: סטאס שרייבר